image image image image

grafika iDTP

Projektujemy layouty, ilustracje, znaki graficzne, przygotowujemy fotografie, wykonujemy skład DTP, proof'y...

czytaj więcej

namiaręwww

Szyjemy strony "na miarę". Na miarę potrzeb i budżetu. Od prostej strony wizytówki do zaawansowanego portalu ze sklepem internetowym.

czytaj więcej

warsztaty 

Przeprowadzamy warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W edukacji łączymy najnowsze technologie z metodami tradycyjnymi...

czytaj więcej

zdjęcia imontaż

Materiał najczęściej montuje autor zdjęć, co przyspiesza cały proces, ponieważ nie tracimy czasu na analizę nadmiarowych ujęć...

czytaj więcej

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
klient: Gospodarstwo Agroturystyczne - Opaka Duża 5

Panoramy sferyczne to doskonały sposób na prezentację przestrzeni. Internauta może dosłownie przenieść się w interesującą go lokalizację i za pomocą myszki rozglądać się dookoła.

Panoramy można też łączyć ze sobą w tzw. wirtualne podróże. To znaczy, poprzez kliknięcie aktywnego miejsca typu np. drzwi, "przechodzimy" do kolejnego pomieszczenia lub "wychodzimy" na zewnątrz.

Panoramy nadają się do zaprezentowania w bardzo atrakcyjny sposób: lokalizacji turystycznych, hoteli, pensjonatów, obiektów agroturystycznych, ale też sal muzealnych, galerii itp.

Nasze projekty panoram wykonujemy w dużych rozdzielczościach - podczas oglądania proponujemy wybrać opcję FULL SCREEN. Można tez przetestować różne sposoby projekcji, klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy np. najbardziej efektowny styl - LITTLE PLANET.