image image image image

zdjęcia imontaż

Materiał najczęściej montuje autor zdjęć, co przyspiesza cały proces, ponieważ nie tracimy czasu na analizę nadmiarowych ujęć...

czytaj więcej

warsztaty 

Przeprowadzamy warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W edukacji łączymy najnowsze technologie z metodami tradycyjnymi...

czytaj więcej

grafika iDTP

Projektujemy layouty, ilustracje, znaki graficzne, przygotowujemy fotografie, wykonujemy skład DTP, proof'y...

czytaj więcej

namiaręwww

Szyjemy strony "na miarę". Na miarę potrzeb i budżetu. Od prostej strony wizytówki do zaawansowanego portalu ze sklepem internetowym.

czytaj więcej

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
klient: Gospodarstwo Agroturystyczne - Opaka Duża 5

Panoramy sferyczne to doskonały sposób na prezentację przestrzeni. Internauta może dosłownie przenieść się w interesującą go lokalizację i za pomocą myszki rozglądać się dookoła.

Panoramy można też łączyć ze sobą w tzw. wirtualne podróże. To znaczy, poprzez kliknięcie aktywnego miejsca typu np. drzwi, "przechodzimy" do kolejnego pomieszczenia lub "wychodzimy" na zewnątrz.

Panoramy nadają się do zaprezentowania w bardzo atrakcyjny sposób: lokalizacji turystycznych, hoteli, pensjonatów, obiektów agroturystycznych, ale też sal muzealnych, galerii itp.

Nasze projekty panoram wykonujemy w dużych rozdzielczościach - podczas oglądania proponujemy wybrać opcję FULL SCREEN. Można tez przetestować różne sposoby projekcji, klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy np. najbardziej efektowny styl - LITTLE PLANET.