image image image image

zdjęcia imontaż

Materiał najczęściej montuje autor zdjęć, co przyspiesza cały proces, ponieważ nie tracimy czasu na analizę nadmiarowych ujęć...

czytaj więcej

grafika iDTP

Projektujemy layouty, ilustracje, znaki graficzne, przygotowujemy fotografie, wykonujemy skład DTP, proof'y...

czytaj więcej

namiaręwww

Szyjemy strony "na miarę". Na miarę potrzeb i budżetu. Od prostej strony wizytówki do zaawansowanego portalu ze sklepem internetowym.

czytaj więcej

warsztaty 

Przeprowadzamy warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W edukacji łączymy najnowsze technologie z metodami tradycyjnymi...

czytaj więcej

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wykonujemy strony internetowe o rożnym stopniu zaawansowania - od prostych stron, typu wizytówka, do bardzo złożonych, wielojęzycznych portali. Zawsze rozpoczynamy od szkicu, nie bazujemy na gotowych szablonach, dzięki czemu klient ma gwarancję niepowtarzalności swojego serwisu www.

Duży nacisk kładziemy na prostotę obsługi strony. Każdy użytkownik, bez specjalnego przygotowania, jest w stanie edytować treść, dodawać zdjęcia, filmy, czy też produkty do sklepu internetowego.

Jeśli jest taka potrzeba, możemy również pomóc przy tworzeniu zawartości strony: zaprojektować logo, wykonać zdjęcia, w tym również interaktywne panoramy, filmy, ilustracje, animacje Flash itp.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji. Podczas oglądania filmików, proponujemy wybrać opcję HD i Full Screen.